Alaçatı Gubiba Evleri

No:1 Narince: Bu dairemizin; 1 ebeveyn banyolu çift kişilik yatak odası, 1 küçük tuvaleti ve açık mutfaklı salonu vardır. Salonda, açıldığında 120cm genişliğinde yatak olabilen kanepe yer alır. Tam donanımlı mutfakta, ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinaları mevcuttur. Ayrıca kendine ait 2 tane terası bulunmaktadır. Bunların biri, muhteşem bahçe peyzajına bakar ve açıktır, diğeri ise, havuza bakar ve camekanlıdır. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

No:2 Çekirdeksiz: Bu dairemizin; biri ebeveyn banyolu olmak üzere 2 adet çift kişilik yatak odası, 2 banyo&tuvaleti ve açık mutfaklı bir salonu vardır. Salonda; açıldığında 1 kişilik yatak olabilen 120cm eninde bir kanepe mevcuttur. Tam donanımlı mutfakta, ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinaları mevcuttur. Ayrıca, muhteşem bahçe peyzajına bakan, kendine ait bir terası bulunmaktadır. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

No:3 Çalkarası: Bu dairemizin; bir çift kişilik yatak odası, ebeveyn banyolu ve cumbalıdır, diğer çift kişilik yatak odası ise, salonun üstündeki asma katta yer almaktadır. Salonda küçük tuvalet ve açık mutfak vardır. Tam donanımlı bu mutfakta, ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinaları mevcuttur. Ayrıca salondan, muhteşem havuz ve bahçe manzaralı bir terasa çıkılmaktadır. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

No:4 Boğazkere: Bu dairemizin; bir çift kişilik yatak odası, ebeveyn banyolu ve cumbalıdır, diğer çift kişilik yatak odası ise, salonun üstündeki asma katta yer almaktadır. Salonda küçük tuvalet ve açık mutfak vardır. Tam donanımlı bu mutfakta, ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinaları ile Fransız balkon mevcuttur. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

No:5 Kalecik Karası: Bu dairemiz loft stüdyo şeklindedir. Çift kişilik yatak odası asma kattadır ve tavan, rahatça ayakta durulabilecek kadar yüksektir. Alt katta banyo&tuvaleti ve açık mutfaklı bir salonu vardır. Tam donanımlı mutfakta, ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinaları mevcuttur. Ayrıca, harika bir cumbası bulunmaktadır. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

No:6 Ata Sarısı: Bu evimiz tek katlı ve ana binadan bağımsızdır. Bir tane yatak odası ebeveyn banyolu ve çift kişiliktir , diğer oda ise, 2 adet tek kişilik yataklıdır. Salonda; açıldığında 1 kişilik yatak olabilen 120cm eninde kanepe mevcuttur. Banyo&tuvaleti, açık mutfağı ve şöminesi olan bu salon, muhteşem bahçe peyzajı ve havuza bakmaktadır. Tam donanımlı mutfağında, ocak, fırın, aspiratör, buzdolabı, ayrıca bulaşık ve çamaşır makinası mevcuttur. Kendine ait büyük bir terası bulunmaktadır. Ücretsiz Wifi ve sokakta otopark vardır.

Adres: 2056 Sokak No:12 Hacı Memiş Mahallesi Alaçatı – Çeşme / İzmir Telefon: +90 232 716 78 16 GSM: +90 544 623 25 55

Web tasarım Kobimedya

Hemen Ara